ارسال همگی سفارشات ۱۰۰٪ رایگان است.
تنها تا پایان آذر، ۳۰۰ تومان تخفیف خرید بالای ۱ میلیون تومان کد تخفیف: snapppay
*سپاس از خریدتان، بازه زمانی ارسال کالا در اینجا توضیح داده میشود.
به علت تأمین کالا، سفارشات 03 الی 09 تیر مورخ: 11 تیر تحویل تیپاکس میشود.

راهنمای کامل خرید عطر برای خانم ها و آقایان

راهنمای کامل خرید عطر برای خانم ها و آقایان

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، عطرها یکی از پر استفاده ترین لوازم در دنیای امروزی محسوب می شوند، ما شاهد مدل های گوناگونی از عطر و ادکلن هستیم که خانم ها و آقایان استفاده می کنند. در حال حاضر بوی بدن افراد دقیقا تاثیر زیادی روی اطرافیان و روح و روان افراد دارد.

اگر شما بوی بدی بدهید هر کسی که در نزدیک شما قرار دارد، آزرده خاطر می شود و حتی روی روابط عاشقانه و شخصی شما هم موثر است، تمام افراد با این موارد آشنا هستند و می دانند چطور عطرها روی آن ها تاثیر می گذارند، به همین دلیل مردم استفاده زیادی از آن ها می کنند.

ما در دنیای عطرها رایحه های مختلفی داریم، اما به صورت کلی عطرها در بین مردم به دو دسته عطر مردانه و عطر زنانه تقسیم می شوند، یعنی عطرهایی که برای خانم ها تولید شده اند و عطرهایی که برای آقایان ساخته می شوند، اما چطور می توان عطرهای مناسب خودتان را تهیه کنید؟

یکی از دغدغه هایی که افراد دارند، این است که چطور عطر مد نظرشان را انتخاب کنند، این عطرها می توانند متفاوت باشند و پیش می آید که فرد یک عطری را تهیه کرده اند اما بعدا پشیمان شده اند و یا این که خوش شان نیامده است، ما می خواهیم به شما راهنمای کامل خرید عطر را بگوییم که چطور می توانید آن ها را انتخاب کنید، با ما همراه شوید.

 

خرید عطر بر اساس شخصیت خود

خرید عطر بر اساس شخصیت خود

در اولین قدم راهنمای خرید عطر می خواهیم به شما بگوییم که چطور عطر را با توجه به شخصیت خودتان انتخاب کنید، هر عطری می تواند نشان گر شخصیت شما باشد، اما چطور می توانید با توجه به شخصیت تان یک عطر مناسب برای خودتان داشته باشید.

عطری که انتخاب می کنید، همیشه یک سری نکات را درمورد شما به دیگر می گوید، برخی افراد عطر را نشانه و یا امضا خودشان می دانند، به همین دلیل عطر می تواند شخصیت شما را به بقیه معرفی می کند. شما می توانید با در نظر گرفتن نکات زیر عطر مد نظرتان را پیدا کنید:

 

1. عطرهای گل دار

کسانی که روحیه های لطیفی دارند به خصوص برای بانوان که احساساتی و بیشتر لطیف هستند؛ می توانند به سراغ عطرهایی بروند که نت های گل دار در آن ها استفاه شده است.

 

2. عطرهای مرکبات

اگر شما شخصیت سر زنده دارید و یا این که می خواهید دیگران شما را فردی فعال بدانند، می توانید به سراغ عطرهای مرکبات بروید، یعنی عطرهایی که گروه بویایی آن مرکبات است که از جمله آن ها می توان به نت های لیمو اشاره کرد. البته این عطرها برای تابستان هم گزینه خوبی برایتان هستند.

 

3. عطری های چوبی

عطرهای چوبی برای کسانی است که قدرت مند هستند، منطقی می باشند و در تصمیمات خود استوار هستند، این عطرها از ادویه های مختلف، گل و رایحه های اقیانوسی استفاده می کنند.

 

4. عطرهای شرقی

کسانی که کنجکاو، ریسک پذیر، ماجراجو و سر زنده هستند، بهترین گزینه برایشان عطرهایی با رایحه های وانیل، تند، چوبی و فوژه است. شما می توانید با این عطر خودتان را یک فرد فعال و جست و جو گر معرفی کنید.

 

5. عطر رایحه تند

پس از معرفی گروه های بویایی یکی از بهترین روش ها برای راهنمای کامل خرید عطر این است که شما به سراغ عطرها با روایح مختلف بروید.

اولین رایحه ای که می خواهیم به شما معرفی کنیم، تند است. رایحه تند بیشتر برای مردان کاربرد دارد، اما مخصوص کسانی است که اعتماد به نفس دارند و دارای حس مدیریت بالا می باشند.

 

6. عطر با رایحه تلخ

نوع دیگر رایحه که بازهم بیشتر جزء راهنمای خرید عطر مردانه به شمار می روند، رایحه تلخ است، کسانی که انگیزه زیادی دارند و می خواهند همیشه شاد باشند، رایحه های تلخ مخصوص آن هاست، کسانی که به ورزش و کارهای فیزیکی علاقه زیادی دارند با زدن رایحه تلخ بیشتر انرژی می گیرند.

 

7. عطر با رایحه خنک

کسانی که از عطرهای خنک بهره می گیرند، مدیریت و برنامه ریزی بالایی دارند، کسانی هستند که وقت شناس بوده و ارزش زیادی حتی برای ثانیه های خودشان قائل هستند؛ کسانی که دوست دارند همیشه حس خنکی داشته باشند، این عطر مخصوص آن هاست، رایحه های خنک هم در عطرهای زنانه و مردانه استفاده می شود.

 

8. عطر با رایحه ملایم

این رایحه ها معمولا در عطرهای زنانه به کار می رود. کسانی که آرام، لطیف و احساساتی هستند و می خواهند بین افراد دیگران محبوب باشند و مشکلات را سریع حل می کنند، بهترین عطر برای آن ها عطرهای ملایم هستند.

 

چگونه متوجه می شویم عطری مناسب ماست؟

چگونه متوجه می شویم عطری مناسب ماست؟

در راهنمای کامل خرید عطر تا به این جا رایحه ها را به شما معرفی کرده ایم، شاید تا به الان تصمیم گرفته اید که چه عطری را خریده اید، اما چطور بفهمیم عطری که خریده ایم یا قصد داریم تهیه کنیم مناسب ماست ؟

اولین موردی که در این زمینه می خواهیم بهتان بگوییم این است که به مزاج تان توجه خاصی کنید، اگر شما جزء کسانی هستید که نمی توانید حتی برای یک دقیق هم هوای گرم را تحمل کنید، عطرهایی که گرم هستند گزینه خوبی برایتان نیستند و اگر شما طبع سرد دارید دائما دست و پای شما احساس سرما می کند، عطرهای سرد برایتان مناسب نخواهند بود.

اگر شما دچار سردرد می شوید می توانید از عطرهای خنک استفاده کنید، انتخاب عطر با توجه به شخصیت های شما انجام می شود، به همین دلیل شما باید به طبع خودتان و ویژگی های شخصی تان توجه کنید. به عنوان مثال اگر فردی هستید که عصبی و زودرنج می باشید، عطرهای طبع گرم شما را حساس تر می کنند.

 

تقسیم عطرهای مختلف برای آقایان و خانم ها بر اساس سلیقه

تقسیم عطرهای مختلف برای آقایان و خانم ها بر اساس سلیقه

عموما عطرها به دو دسته مردانه و زنانه تقسیم می شوند که هر کدام از آن ها زیر شاخه های مخصوص به خودشان را دارند و محدودیت هایی که برای آن ها وجود ندارد، به همین دلیل شما می توانید با رایحه های شیرین، سبک، گلی و میوه ای برای خانم ها استفاده کنید و عطرهایی با رایحه های سنگین بیشتر برای آقایان مناسب هستند.

اما به صورت کلی انتخاب عطر تا حد زیادی به شخصیت شما ارتباط دارد و سلیقه شما حرف اول را می زند، اگر شما شخصیت های لطیف و شاد دارید می توانید به سراغ نت های گلی بروید و در غیر این صورت می توانید سایر نت ها را انتخاب کنید.

 

چطور باید عطری مناسب خود را پیدا کنیم؟

ذائقه شخصی در تمام جنبه های زندگی شما اهمیت دارد، شاید کم تر کسی پیدا شود که در طول سال های زندگی تان یک رایحه را دوست داشته باشد، شما می توانید با امتحان کردن روایح مختلف به آن ها علاقه داشته باشید؛ اما در چند جنبه باید آن ها را بررسی کنید تا ببینید آیا عطر مناسب تان را پیدا کرده اید یا خیر؟

در قدم اول رایحه های جدید را امتحان کنید، گروه های رایحه ای مختلفی از عطرهای وجود دارند، شما می توانید تقسیم بندی کنید که با توجه به سلیقه و شرایط تان آیا به عطرهای گرم و یا سرد بیشتر علاقه دارید  سپس از بین آن ها رایحه های مختلف را امتحان کنید.

از طرفی به فصل ها هم توجه زیادی داشته باشید، یک عطری می توانید در هوای گرم شما را سرزنده کند و حال خوبی را بهتان بدهد، در صورتی که در هوای سرد عطر برایتان مناسب نیست چون که شرایط آب و هوایی تغییر می دهد و بدن هم به نسبت آن تغییراتی دارد.

در قدم بعدی می توانید از دکانت عطرها استفاده کنید، بسیاری از افراد وجود دارند که عطرهایی را خریده اند و هزینه های زیادی هم پرداخت کرده اند، اما پس از مدتی متوجه شده اند که عطری که می خواستند نیست، در صورتی که هزینه زیادی کرده اند و حجم بالایی هم تهیه کرده اند.

در صورتی که دکانت ها برای شما بهترین گزینه می باشند، دکانت ها حجم کمتری از عطرهای اصلی می باشند و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید. این دکانت ها همه جا قابلیت حمل و نقل و جابه جایی دارند و شما می توانید از چند عطر دکانت های مخلتفی را داشته باشید و از بین آن ها، بهترین خودتان را انتخاب کنید.

همین حالا میتوانید برای خرید دکانت از فروشگاه عطر مینیمال پرفیوم اقدام کنید.

 

جمع بندی

انتخاب عطر یک موضوع کاملا سلیقه ای می باشد، اما یک سری موارد می تواند روی تصمیمات شما تاثیر داشته باشد، به شما پیشنهاد می شود، اگر خانم هستید به سراغ دسته بندی عطرهای زنانه و اگر آقا هستید به سراغ دسته بندی مردانه بروید. هر کدام از آن ها می توانند خودشان یک سری ویژگی های مختلفی در عطر ها داشته باشند، در مرحله بعدی فصل ها، طبع و شرایط شخصیتی خودتان را در نظر بگیرید؛

شما می توانید برای انتخاب روایح مختلف و پیدا کردن عطرهای نزدیک به خودتان از دکانت ها هم بهره بگیرید تا بتوانید هم عطرهای مختلف را تهیه کنید، اگر کسی هستید که دوست دارید چند عطر داشته باشید بهترین گزینه برایتان دکانت ها هستند و همین طور می توانید در صورت عدم علاقه یک رایحه دیگر را تهیه کنید.

اشتراگ گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *