ارسال همگی سفارشات ۱۰۰٪ رایگان است.
تنها تا پایان آذر، ۳۰۰ تومان تخفیف خرید بالای ۱ میلیون تومان کد تخفیف: snapppay
*سپاس از خریدتان، بازه زمانی ارسال کالا در اینجا توضیح داده میشود.
به علت تأمین کالا، سفارشات 03 الی 09 تیر مورخ: 11 تیر تحویل تیپاکس میشود.

تخفیف عطر و ادکلن

تخفیف عطر و ادکلن

امروزه با گرم شدن بازار عطر و ادکلن ها و لزوم خوشبو بودن، افراد زیادی بودجه مشخصی را برای خرید ادکلن و عطر کنار می گذارند. با این حال هزینه های ادکلن های اورجینال آنقدر زیاد است که برخی را به فکر خرید نسخه های فیک می اندازد. استفاده از تخفیف عطر و ادکلن و پیدا کردن فروشگاه ها یا وب سایتی هایی که حراج عطر دارند مانند یک موهبت است. موهبتی برای عاشقان عطر و ادکلن که نمی خواهند به سراغ ادکلن های فیک بروند و از طرف مقابل هزینه های بطری های اصلی برایشان زیاد است.

تخفیف عطر و ادکلن

علاوه بر استفاده از تخفیفات می توانید از دکانت عطر نیز استفاده کنید. دکانت ها نسخه های کوچک شده شیشه های اصلی هستند که به آن ها دستریز نیز می گویند. چرا که به کمک دست از شیشه های اصلی وارد ظروف کوچکتر می شوند.

حال تصور کنید وب سایت یا فروشگاهی روی دکانت های خود نیز تخفیف گذاشته باشد. اصلا نباید این فرصت استثنایی حراج ادکلن را از دست بدهید. با خرید در حراج های عطر و ادکلن با یک تیر دو نشان می زنید و می توانید عطر مورد علاقه خود را پیدا کنید.

قیمت عطرها و ادکلن های اورجینال؛ معضل جیب عاشقان عطر

بزرگترین معضلی که عاشقان عطر و ادکلن با آن مواجهند، قیمت بالای شیشه های اورجینال عطر ها است. حتی برای آماتور هایی که دوست دارند عطرهای زیادی امتحان کنند تا به عطر امضای خود برسند نیز، هزینه ها بالا است.

حتی افراد لاکچری نیز ترجیح می دهند مدت ها یک عطر را استفاده کنند تا اینکه برای چندین عطر هزینه بسیار پرداخت کنند. این مسئله برای افراد زیادی تبدیل به معضلی ناراحت کننده شده است.

از یک طرف می خواهند رایحه خوش و خاصی بدهند که تا مدت های مدید ماندگار باشد. از طرف دیگر هزینه بالای عطرهای شخصی سازی شده کمر آدم را می شکند. عطرهای اورجینال و برند نیز قیمت بالایی دارند. به همین دلیل خرید عطر در حراج آن مثل یک راه فرار است که در ادامه به آن پرداخته می شود.

خرید در تخفیف؛ راه حل مناسب برای خرید اورجینال عطر

حراج عطر و تخفیفات روی ادکلن ها شادی عطرباز ها را به دنبال خواهد داشت. کسانی که همواره به دنبال رایحه های خاص و ماندگار می گردند تا عطری مختص به خود پیدا کنند، باید به دنبال فروشگاه ها یا وب سایت هایی باشند که روی عطر و ادکلن های خود تخفیف اعمال می کند.

مینیمال پرفیوم یکی از وب سایت های معتبر و دارای تمام مجوز های رسمی است که برای برخی محصولات خاص خود تخفیف در نظر می گیرد.

راه حلی عالی برای تمام کسانی که می خواهند دکانت های کوچک از چندین عطر اورجینال داشته باشند تا هر کدام را در موقعیت خاص خود استفاده کنند. خرید در حراج عطر مینیمال پرفیوم فرصتی استثنائی است که اگر عاشق عطر و ادکلن هستید نباید آن را از دست بدهید.

مزیت خرید در حراج عطر

خرید عطر و ادکلن با تخفیف این مزیت را دارد که بتوانید بیشتر از یک عطر در شیشه اورجینال یا دکانت آن تهیه کنید.

حتی خرید دکانت عطر در حراج عطر و ادکلن مزیتی بیشتر از خرید با تخفیف شیشه اورجینال دارد. چرا که دکانت ها خود نسبت به نسخه های اورجینال مقرون به صرفه تر هستند. حال فرض کنید روی این دکانت ها نیز تخفیف اعمال شود. قیمت آن ها بسیار کمتر خواهد شد. به این ترتیب حتی می توانید بیشتر از دو دکانت دلخواه برای خود تهیه کنید.

خرید در حراج عطر و ادکلن فرصت مناسبی است که برای هدیه نیز عطر بخرید. اگر می خواهید برای فرد عزیزی در زندگی خود یک ادکلن اورجینال بخرید، اما برایتان گران است، خرید در تخفیف عطر و ادکلن را امتحان کنید. در این صورت حتی می توانید برای دو نفر ادکلن بخرید و هدیه دهید.

هر حراج عطری بهترین نیست

همانطور که می دانید امروز بازار شیادان و کلاهبرداران عطر و ادکلن حسابی گرم است. به دلیل علاقه و تمایل بیشتر مردم به خوشبو بودن، افراد زیادی با نام حراج ادکلن اورجینال اقدام به کلاهبرداری می کنند. باید حواستان به این مسئله باشد که حتما در حراج ادکلن درست شرکت کنید.

کد های تخفیف ادکلن را از مکان های معتبر دریافت کنید. از مراکزی خرید کنید که قبلا از آن ها خرید داشته اید. اگر قبلا از مینیمال پرفیوم خرید کرده اید در خرید های بعدی تخفیف خواهید داشت. علاوه بر این مینیمال پرفیوم اغلب تخفیفات خوبی روی دکانت های ادکلن خود اعمال می کند.

با شناخت مجموعه های معتبر خرید عطر و ادکلن، خود را از شر کلاهبرداران رها کنید. تنها در حراج ادکلن فروشگاه هایی شرکت کنید که از اصالت و اعتبار آن ها اطمینان دارید. قبلا خودتان یا نزدیکانتان از آن ها خرید کرده اید، یا اینکه تمام مجوزهای آن فروشگاه یا وب سایت را کاملا دیده و مطالعه کرده اید.

خرید در حراج عطر مینیمال پرفیوم؛ یک تیر و دو نشان

قبلا از مزایای خرید ادکلن در حراج صحبت شد. می دانید که در حراج ادکلن ها مخصوصا اگر بخواهید دکانت عطر بخرید سود زیادی خواهید کرد. هم می توانید بیشتر از یک دکانت بخرید و هم می توانید یک بطری کامل و اورجینال را با قیمتی مناسب تر تهیه کنید.

مینیمال پرفیوم برای برخی ادکلن های خاص خود در زمان های مشخصی اقدام به اعمال تخفیف می کند. با اعمال این تخفیف هم قیمت بطری اصلی و هم قیمت شیشه اورجینال به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا می کند. به این ترتیب چه دکانت بخرید و چه شیشه اصلی، هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد.

بستن « مشاهده بیشتر »