ارسال همگی سفارشات ۱۰۰٪ رایگان است.
تنها تا پایان آذر، ۳۰۰ تومان تخفیف خرید بالای ۱ میلیون تومان کد تخفیف: snapppay
*سپاس از خریدتان، بازه زمانی ارسال کالا در اینجا توضیح داده میشود.
سفارشات 19 الی 25 فروردین مورخ: 26 فروردین تحویل تیپاکس میشود.

از کجا بفهمیم ادکلن ساواج اصل است؟

از کجا بفهمیم ادکلن ساواج اصل است؟

اگر شما نیز به عطرهای خنک و تند مردانه علاقه دارید، ادکلن ساواج یکی از بهترین گزینه‌ها به‌شمار می‌رود. این پرفیوم با رایحه دلپذیر محصول باکیفیت شرکت دیور است. تمامی افراد تمایل دارند پس از خرید یک عطر مرغوب، ماندگاری بالایی را از آن دریافت کنند؛

ولی متاسفانه با وجود نمونه‌های تقلبی امکان تشخیص ادکلن اصل از فیک کمی سخت شده است، پس ما باید از کجا بفهمیم ادکلن ساواج اصل است؟ به دلیل محبوبیت بالای ادکلن ساواج اصل برخی از کلاهبرداران در راستای تولید نمونه‌های تقلبی اقداماتی را انجام داده‌اند. در ادامه قصد داریم تا نحوه تشخیص ادکلن اصل ساواج و تقلبی را بیان کنیم. همراه ما باشید.

پیشنهاد: برای خرید عطر و ادکلن اورجینال از مینیمال پرفیوم روی لینک بزنید.

 

راه‌های تشخیص ادکلن ساواج اصل از تقلبی

اگرچه برخی از نمونه‌های تقلبی ادکلن ساواج رایحه‌ای مشابه نمونه اورجینال دارند؛ ولی این را باید دانست که پرفیوم اصل ساواج دارای ویژگی‌های منحصر به ‌فردی است که با شناخت آن‌ها می‌توان یک خرید باکیفیت و عالی را پیش رو داشت.

مهم‌ترین راه برای خرید ادکلن ساواج اصل، انتخاب فروشگاه‌های معتبری است که با ارائه کالای اورجینال، ضمانت اصالت کالا را تضمین می‌کنند. با این‌ حال برای خرید دیور ساواج اصل بهتر است به موارد ذیل توجه ویژه داشته باشید.

پیشنهاد: جهت خرید عطر مردانه اصل میتوانید از فروشگاه مینیمال پرفیوم اقدام کنید.

اگر آقایی هستید که به دنبال خرید عطر دیور ساواج اصل مردانه هست میتوانید همینجا خرید خود را با خیال راحت انجام دهید:

 

1. جعبه ادکلن ساواج

جعبه ادکلن دیور ساواج تقلبی بسیار مشابه نمونه‌های اصل ساخته شده‌است و تشخیص را بسیار دشوار می‌کند. توجه به برجستگی، حکاکی و دیگر جزئیات در هنگام خرید محصول راهنمای خوبی محسوب می‌شود؛ چراکه متقلبان با دقت فراوانی جعبه‌ها را طراحی می‌کنند.

جعبه ادکلن ساواج اصل به رنگ مشکی مات است؛ این درصورتی خواهد بود که نمونه‌های جعلی دارای رنگ مشکی براق هستند.

بسته‌بندی مات ادکل اصل دیور ساواج یکی از روش‌های تشخیص نمونه اصلی از تقلبی است

 

2. داخل جعبه

داخل جعبه ادکلن ساواج اصل از رنگ مشکی به‌صورت یکدست استفاده می‌شود. این‌ در حالی است که در جعبه پرفیوم‌های تقلبی و غیراصل ساواج از ترکیب رنگ سفید و مشکی استفاده خواهند کرد. این مورد می‌تواند دلیل خوبی برای تشخیص نمونه اصلی از غیراصل باشد.

علاوه‌بر موارد عنوان شده در قسمت بالا یک فوم که به شکل استونه و گرد برش خورده است، می‌تواند توجه شما را خود جلب کند. این فوم دایره‌ای شکل تنها در نمونه‌های اصل دیور ساواج به چشم می‌خورد و در نمونه‌های تقلبی دیده نمی‌شود. این فوم برای بهتر نگه‌داشته شدن بطری عطر درون جعبه به‌کار می‌رود.

یک فروم که به صورت گرد برش خورده‌است نشانه خوبی برای تشخیص موارد اصل از تقلبی حسوب می‌شود

 

3. وزن محصول

ممکن است در برخی موارد امکان بررسی درون جعبه به شما داده نشود. بهترین کار برای تشخیص نمونه اصلی پرفیوم دیور ساواج از موارد تقلبی تفاوت وزنی آن‌ها محسوب می‌شود. ادکلن ساواج اصل دارای وزن 320 گرم با جعبه خواهد بود. این درحالی ‌است که دیور ساواج غیراصل وزن 302 گرم را با بسته‌بندی نشان می‌دهد.

وزن بطری ادکلن اصل ساواج بدون بسته‌بندی 221 گرم و شیشه بطری غیراصل آن 210 گرم خواهد بود. درب نمونه اصلی پرفیوم ساواج عدد 32 گرم و برای نمونه تقلبی 25 گرم نشان داده خواهد شد.

وزن ادکلن دیور ساواج اصل با بسته‌بندی 320 گرم است و در نمونه‌های تقلبی 302 گرم خواهد بود

 

4. رنگ شیشه و بسته‌بندی

اگرچه رنگ شیشه ادکلن ساواج غیراصل را بسیار مشابه نمونه اصل آن می‌سازند؛ ولی باید دقت کرد که به‌دلیل به کار بردن رنگ لاکی آبی نیمه ‌شب در ادکلن ساواج اصل وزن بالاتری را در این محصول شاهد خواهیم بود.

به بیان دیگر می‌توان اعلام کرد نمونه اصلی ادکلن ساواج با رنگ مشکی تیره‌تر موجود است و انتهای آن آبی‌تر از نمونه‌های تقلبی خواهد بود. این رنگ شفاف و زیبا نشان‌دهنده تصفیه رنگ در نمونه اصلی دیور است که در موارد تقلبی مشاهده نمی‌شود.

رنگ مشکی‌تر ادکلن دیور ساواج اصلی یکی از روش‌های تشخیص نمونه اورجینال از تقلبی به‌شمار می‌رود

 

5. جزئیات روی شیشه

دقت کردن به جزئیات نوشته شده روی شیشه ادکلن ساواج اصل، نیز یکی از راهنمایی‌های مهم در خصوص خرید کالای اصل محسوب می‌شود. روی شیشه عطر تقلبی به جزئیات و نوشته‌های ریز دقت کافی نشده‌است. همچنین سایز فونت نوشتاری اسم ساواج روی شیشه غیراصل کمی کوچک‌تر از نمونه اصل آن خواهد بود.

نوشته‌های روی ادکلن دیور ساواج اصلی به خوبی و باکیفیت بالا حکاکی شده‌اند و به راحتی با ناخن مخدوش نمی‌شوند؛ ولی در نمونه‌های جعلی نام ساواج به راحتی با ناخن مخدوش می‌شود.

با وجود شباهت زیاد بدنه در نمونه اصل و تقلبی دیور ساواج کیفیت حک شدن نوشته روی نمونه اورجینال و غیراصل قابل تشخیص است

 

6. درپوش ادکلن

بارزترین و مهم‌ترین تفاوت مشاهده شده در ادکلن ساواج اصل و تقلبی مربوط به قسمت درپوش آن است. قطر و ارتفاع درپوش پرفیوم اصل ساواج کوچک‌تر از نمونه تقلبی آن خواهد بود. همچنین به‌دلیل وجود خاصیت مگنتی در درپوش ادکلن اصل ساواج مقاومت خوبی را از آن شاهد خواهیم بود؛

به‌گونه‌ای که اگر شیشه را از قسمت درپوش آن بگیریم، اتصال به شیشه برقرار خواهد ماند و حتی در هنگام تکان دادن هرگز نخواهد افتاد. خاصیت آهنربایی در درپوش غیراصل ساواج بسیار کمتر خواهد بود و ممکن است شیشه از قسمت درپوش جدا شود.

 

7. نوشته روی درب بطری

با توجه به درب بطری ادکلن ساواج اصل شاهد نوشته CD روی آن خواهیم بود. خاصیت مگنتی ذکر شده سبب می‌شود که این نوشته درست در راستای نوشته Sauvage قرار بگیرد. این‌درحالی است که در نمونه‌های تقلبی این نوشته در راستای یکدیگر قرار نخواهند گرفت و این موضوع می‌تواند به‌دلیل خاصیت مگنتی کمتر باشد.

به‌دلیل خاصیت آهنربایی درپوش دیور ساواج این درب به‌خوبی و در راستای نوشته  شیشه قرار می‌گیرد

 

8. نماد داخل درپوش

نماد زنبود عسل داخل بطری ادکلن ساواج اصل واضح‌تر و شفاف‌تر از نمادی است که درون درپوش‌های غیراصل وجود دارد. وضوح این نماد را نیز می‌توان یکی از روش‌های تشخیص نمونه اصل از تقلبی در دیور ساواج دانست.

کیفیت بالای تصویر زنبود عسل درون درب شیشه دیور ساواج یکی از نشانه‌های اصالت کالا است

 

9. افشانه

افشانه‌های موجود در نمونه‌های ادکلن ساواج اصل کمی کوچک‌تر از نمونه غیراصل آن است. همچنین قدرت پاشش در اتومایزر دیور ساواج اورجینال بیشتر از موارد تقلبی خواهد بود. قدرت افشانه، ابعاد و اندازه آن را نیز می‌توان از دیگر روش‌های تشخیص دیور ساواج اصلی از تقلبی دانست.

آلت: ارتفاع بیشتر و اندازه بزرگ‌تر افشانه در ادکلن دیور ساواج یکی از نشانه‌های تقلبی بودن محصول است.

 

10. کد روی جعبه

روی بطری و بسته‌بندی ادکلن دیور ساواج یک کد حک شده‌است. این کد روی بسته‌بندی نمونه‌های اصلی دیور ساواج و زیر شیشه عطر کاملا مطابقت دارد. تطابق این کد موضوعی است که در نمونه‌های تقلبی چندان توجهی به آن نخواهد شد؛ چراکه این کد روی بسته‌بندی درج شده است؛ ولی نشانه‌ای از آن روی شیشه مشاهده نمی‌شود.

برخی از فروشندگان خریداران را به تهیه ادکلن بدون جعبه یا اصطلاحا تستر عطر راهنمایی می‌کنند. با خرید اینگونه محصولات امکان بررسی موارد اصل از تقلبی وجود ندارد و به هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود.

آلت: هم‌خوانی کد درج شده در انتهای بسته‌بندی ادکلن ساواج با انتهای شیشه نشانگر اورجینال بودن آن خواهد بود.

 

12. قیمت ادکلن دیور ساواج اصل

یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های ادکلن ساواج اصل و تقلبی در قیمت این محصولات است. تفاوت بالای قیمت در این دو نمونه به خوبی گویای همه چیز خواهد بود. در برخی مواقع افراد می‌پندارند با خرید محصول ارزان‌تر پول بیشتری را پس‌انداز خواهند کرد؛ درصورتی‌که به‌دلیل خرید عطر و پرفیوم تقلبی ماندگاری و رایحه مطلوبی را از خرید خود دریافت نخواهند کرد و رضایت نخواهند داشت.

 

13. کیفیت سلفون روی بسته‌بندی

سلفونی که روی بسته‌بندی محصولات اصل دیور مشاهده می‌شود، بسیار باکیفیت‌تر از سلفونی است که روی بسته‌بندی‌های جعلی خواهیم دید. سلفون کدر و شل روی محصولات تقلبی یکی از روش‌های تشخیص نمونه اصل از تقلبی در ادکلن دیور ساواج اصل است.

آلت: کیفیت سلفون روی بسته‌بندی ادکلن دیور نشان‌دهنده اصالت کالاخواهد بود.

پیشنهاد: برای داشتن دکانت عطر 10 میل از برندهای عطر کلیک کنید.

 

کلام آخر

در خرید ادکلن ساواج اصل روش‌های زیادی برای تشخیص نمونه‌های تقلبی از اصل وجود دارد. توجه به رنگ و اندازه شیشه، کیفیت بسته‌بندی، کد روی محصول، ابعاد و وزن بسته‌بندی و اتومایزر، قدرت پاشش، قیمت و… همگی از روش‌های تشخیص ادکلن اصل دیور ساواج از موارد تقلبی و غیراصل است.

با این‌ حال بهترین راه برای انتخابی مطمئن و تجربه خریدی دلچسب را می‌توان خرید از فروشگاه‌های معتبر عنوان کرد. با خرید از مینیمال پرفیوم هیچ نگرانی بابت خرید محصولات تقلبی وجود نخواهد داشت؛ چراکه ضمانت اصالت کالا یکی از ویژگی‌هایی است که این فروشگاه را از سایر رقبا متمایز می‌سازد.

اشتراگ گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *