ارسال همگی سفارشات ۱۰۰٪ رایگان است.
تنها تا پایان آذر، ۳۰۰ تومان تخفیف خرید بالای ۱ میلیون تومان کد تخفیف: snapppay
*سپاس از خریدتان، بازه زمانی ارسال کالا در اینجا توضیح داده میشود.
به علت تأمین کالا، سفارشات 03 الی 09 تیر مورخ: 11 تیر تحویل تیپاکس میشود.

تفاوت کرید اونتوس اصل و تقلبی [بررسی کامل]

تفاوت کرید اونتوس اصل و تقلبی [بررسی کامل]

خرید ادکلن فیک به جای اصل آن هم با قیمتی گزاف واقعا آزاردهنده است. بازار عطر و ادکلن های تقلبی آنقدر گرم است که به سختی می توان نسخه های فیک را از اصل تشخیص داد. این بازار به عطرهای خاص و پرطرفدار مانند کرید اونتوس مردانه هم رحم نمی کند و شیادان و کلاهبرداران اقدام به ساخت نسخه های تقلبی این عطر مشهور می کنند.

کرید اونتوس ادکلنی مردانه است که هر زنی را به خود جذب می کند. بوی خنک و میوه ای آن در کنار آکوردهای طبیعی چوب ها، روح را نوازش می کند. ادکلنی که در سال های اخیر به دلیل محبوبیت فوق العاده مورد توجه کلاهبرداران قرار گرفته تا با ساختن نسخه های تقلبی پولی به جیب بزنند.

برای آن که گیر این افراد نیوفتید باید تفاوت کرید اونتوس اصل و تقلبی را بدانید. اغلب اوقات شناسایی اونتوس اصل و فیک به راحتی و تنها از روی ظاهر محصول امکان پذیر است. با این حال نسخه های فیک ماهرانه کپی شده‌ای نیز وجود دارد که تشخیص تقلبی بودن آن برای آماتورهای دنیای عطر و ادکلن عملا غیر ممکن است.

در مقاله پیش رو به بررسی کرید اونتوس اصلی و تقلبی و روش های شناسایی آن می پردازیم. انتظار می رود پس از خواندن این مقاله دیگر در دام شیادان و کلاهبرداران عطر فروش نیفتید و بهترین و ماندگارترین عطر ها را برای خود بخرید.

پیشنهاد: “برای خرید دکانت کرید اونتوس اصل روی محصول بزنید”

 

کرید اونتوس اصلی یا تقلبی؛ قیمت تعیین کننده است

کرید اونتوس اصلی یا تقلبی؛ قیمت تعیین کننده است

همه می دانند که برند فرانسوی کرید یک برند لوکس و لاکچری در دنیای عطر محسوب می شود. پس کافی است وارد مغازه ای شوید که در آن کرید اونتوس قیمت پایین را با برچسب اورجینال می فروشند، قطعا آن نسخه تقلبی است.

عطر و ادکلن برند کرید اونتوس اصل قیمت بالایی دارد که اغلب افراد ترجیح می دهند به جای بطری کامل و اصلی از دکانت عطر آن استفاده کنند. کرید اونتوس اصل در بطری های 30، 50، 100، 240، 500 و 980 میلی لیتری عرضه می شود.

حتی شیشه کوچک سی میلی نیز میلیون ها تومان قیمت دارد. وقتی فروشنده ای کرید اورجینال را با چند صد تومان عرضه می کند، همان لحظه به اصل بودن آن شک کنید.

فرق کرید اونتوس اصلی و تقلبی در نگاه اول

فرق کرید اونتوس اصلی و تقلبی در نگاه اول

هنگامی که وارد فروشگاه عطر و ادکلن می شوید و قصد خرید کرید اونتوس را دارید حتما به بسته بندی ادکلن نگاه کنید. شرکت کرید برای بالا بردن رضایت مشتریان بسته بندی شیک و محکمی ارائه می کند.

شیشه ادکلن کرید اونتوس اصل در دو جعبه قرار دارد. جعبه بیرونی مشکی و جعبه داخلی که به رنگ طلایی است. ادکلن باید قرص و محکم در جعبه خوابیده باشد. به طوری که با تکان دادن جعبه صدای تکان خوردن شیشه را نشنوید.

دکانت عطر

در نسخه های فیک معمولا به این نکته توجه نمی شود و ادکلن در جعبه لق می زند. علاوه بر این سلفون پیچیده شده برای کرید اونتوس های فیک کیفیت پایینی دارد و به اشاره ای پاره می شوند. این موضوع در مورد جنس مقوای کارتن کرید فیک نیز صدق می کند.

علاوه بر این نوشته های رو جعبه کرید اصل، خوانا و پررنگ است. درحالیکه روی جعبه های فیک نوشته ناخوانا، تار و در برخی مواقع مخدوش هستند. همچنین وقتی درب جعبه کرید اصل را باز می کنید، داخل آن برچسب چاپی را خواهید دید که در جعبه های فیک وجود ندارد.

پیشنهاد: “برای خرید دکانت کرید اونتوس اصل روی محصول بزنید”

 

کرید اونتوس اصلی و فیک؛ مقایسه لوگو

لوگوی کرید اونتوس اصل هم روی جعبه چاپ می شود و هم روی بدنه بطری. برای تشخیص کرید اونتوس اصلی و تقلبی به لوگوی درج شده روی محصول دقت کنید. لوگو باید برجسته، شفاف و طلایی باشد.

در کرید اونتوس های تقلبی به اهمیت لوگوی برند توجه نمی شود. لوگوی فیک اونتوس معمولا به صورت چاپی و با رنگی مات و بی روح روی جعبه یا شیشه نشسته است. با دقت به لوگو می توانید تناقضات را تشخیص دهید و کرید اصل و تقلبی را از هم تشخیص دهید.

راحت ترین راه تشخیص کرید تقلبی؛ کد رهگیری و بارکد محصول

راحت ترین راه تشخیص کرید تقلبی؛ کد رهگیری و بارکد محصول

کرید اونتوس اصل یک بارکد 12 رقمی دارد. با وارد کردن این بارکد در وب سایت رسمی کرید اونتوس می توانید اصالت کالا را متوجه شوید. کد رهگیری در کرید اونتوس فیک اغلب یا مخدوش است یا نامعتبر. برای اینکه ادکلن کرید اونتوس اصل و فیک را از هم تشخیص دهید، پیش از پرداخت هزینه ابتدا بارکد آن را چک کنید.

تشخیص کرید اصل با ظاهر شیشه ادکلن

وقتی بطری عطر کرید اونتوس را از جعبه بیرون می آورید، با دقت در چند فاکتور می توانید اصل یا فیک بودن آن را تشخیص دهید.

  • روی بدنه بطری کرید اونتوس اصل خطوط برجسته ای طراحی شده است. این خطوط ظریف و در هماهنگی با یکدیگر هستند. در حالی که خطوط کرید اونتوس فیک درهم و برهم و بدون هیچ هارمونی قرار دارد و اغلب برجسته نیز نیستند.
  • نوشته های پشت بطری کرید اونتوس اصل، واضح و خوانا و در فونت نازک نوشته شده اند. روی شیشه کرید فیک نوشته ها فونتی متفاوت و ناخوانا دارند.
  • کرید اونتوس اصل در انتهای بطری شیشه ضخیم تری دارد. طراحی بطری به گونه ای است که اگر از دستتان بیوفتد با احتمال خیلی پایینی دچار آسیب شود. در حالی که بطری های کرید فیک ممکن است در اولین برخورد بشکنند. حتی ممکن است شیشه نامتقارن و سست نیز باشد.

همچنین می توانید با نگاهی به افشانه کرید اونتوس، اصل و فیک آن را تشخیص دهید. افشانه کرید اونتوس اصل کیفیت بالایی دارد. افشانه و اتومایزر کرید اصل به گونه ای طراحی شده که تا تمام شدن ادکلن خراب نمی شود؛ یعنی تا 1500 بار اسپری را تحمل می کند. در طرف مقابل اسپری و نازل نسخه های فیک پس از 200 بار استفاده خراب می شوند.

کرید اونتوس اصلی و فیک؛ مقایسه لوگو

 

تشخیص حرفه ای کرید اونتوس اصل و فیک با رایحه

یک راه تشخیص کرید اونتوس فیک و اصلی بوییدن آن است. کرید اونتوس اصلی رایحه ای میوه ای و خنک دارد. از آنجا که این ادکلن در دسته عطرهای چایپر میوه ای قرار دارد، باید از همان اولین اسپری متوجه بوی خوشمزه آن شوید.

در اولین پاف از ادکلن کرید اونتوس اصل بوی میوه و شیرینی باید شامه را نوازش دهد. اندکی بعد باید بوهای مردانه چرم، چوب، دود در ترکیب با یکدیگر به مشام برسد. کرید اونتوس اصل به دلیل داشتن نت های خاص و منحصر به فرد شهرت پیدا کرده و قیمت بالای آن نیز به همین دلیل است.

در نسخه های فیک نه تنها هیچ کدام از نت ها را به وضوح حس نخواهید کرد بلکه ممکن است در اندک زمانی بوی الکل نامطبوعی برجا بماند. فرق کرید اونتوس اصل و فیک در این پایه نت ها است که شخصیت و هویت ادکلن را می سازند.

خرید عطر زنانه

 

 تفاوت ماندگاری در ادکلن کرید اونتوس اصل و فیک

درست است که در سال های اخیر کرید اونتوس دستخوش تغییر و تحولات بسیار شده است، اما همچنان ماندگاری و پخش بوی عالی خود را دارد. ادکلن کرید اونتوس فیک به دلیل داشتن الکل و مواد شیمیایی فرار به هیچ وجه به ماندگاری نسخه اصلی نمی رسد. پخش بوی خوبی ندارد و پس از مدتی دیگر هیچ بوی ادکلنی روی لباستان نخواهید داشت.

پیشنهاد: “برای خرید دکانت کرید اونتوس اصل روی محصول بزنید”

 

خرید کرید اونتوس اصل در حراجی فروشگاه های معتبر

اگر قصد دارید برای خودتان ادکلن کرید اونتوس تهیه کنید، حتما به فروشگاه های معتبر بروید. همچنین می توانید به صورت آنلاین از وب سایت های دارای نماد اعتماد و مجوزهای رسمی مانند مینیمال پرفیوم اقدام به خرید کنید.

خرید عطر مردانه

مینیمال پرفیوم علاوه بر ارائه ادکلن های اصیل و اورجینال برای رفاه حال مشتریان خود دکانت های ده میل از عطرهای اورجینال نیز ارائه می کند. به این ترتیب وقتی می خواهید کرید اصل را میلیونی بخرید، با خرید دکانت ده میل مبلغ پرداختی را یک دهم برابر می کنید.

همچنین می توانید در حراجی های مینیمال پرفیوم شرکت کنید و ادکلن کرید اونتوس اصل را با قیمتی استثنایی تهیه کنید.

اشتراگ گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *